image/svg+xml
image/svg+xml

Rektörün Mesajı

Değerli Mezunumuz,

Her anı birbirimizden öğrenerek ve her geçen gün kendimizi biraz daha geliştirerek sürdürdüğümüz yolculuğumuzun ardından sizleri yaşamlarınızdaki yeni yolculuklara uğurladık. Öncelikle özverili çalışmalarınız ve gayretlerinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu süreçte sizlerin yanında olarak geleceğe olan bu yürüyüşümüzde desteklerini esirgemeyen kıymetli ailenize de en samimi selamlarımı iletiyorum. 

Gelecek için umutlu olun… Unutmayalım ki Bartın Üniversitesi ailesi olarak en büyük gücümüz siz değerli mezunlarımızsınız. Bu nedenle üniversitemizle irtibatı koparmayalım. Mezun olarak yaptığınız bu yeni başlangıçta da üniversiteniz hep yanınızda olmaya devam edecektir. Kurduğumuz güçlü bağlar sayesinde zaman ve mekândan bağımsız olarak her zaman birbirimizden haberdar olacak, daima birlikte yürümeye devam edeceğiz. Sizlerin varlığı bize güç katacaktır.

Yarınlarımızı sizler inşa ve ihya edeceksiniz… Aydınlık yarınlarımızın mimarları olan siz değerli mezunlarımıza tüm kalbimizle güveniyoruz. Sizleri, istikbalimizin umudu olarak görüyoruz. Göreviniz veya mesleğiniz her ne olursa olsun aldığınız doğru kararlar, yaptığınız işler ve azminizle ülkemizin gelişimine değer katacağınıza inanıyoruz. Bu noktada hiç yılmadan hedeflerinize yürümeli, kendinizi bundan sonra da sürekli geliştirerek ülkemizin ve insanlığın gelişimine katkı sunmaya devam etmelisiniz.

Övünmek ve mutlu olmak hepinizin hakkı… Öğrenim hayatınızın sonunda elde ettiğiniz başarılarınız için sizleri tekrar kutluyorum.  Başarılarınızın bir ömür boyu sürmesini tüm kalbimle diliyorum. Hepinize bundan sonraki hayatınızda sağlık, iyilik, güzellik ve huzur dolu günler temenni ediyorum.

Prof. Dr. Orhan UZUN

Rektör